Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megadnád a telefonszámod egy...

Megadnád a telefonszámod egy olyan honlapon, ahol egy bizonyos betegséggel küzdők fórumoznak?

Figyelt kérdés

Elvileg csak azért kell a telefonszám, hogy megakadályozzák a többszörös regisztrációkat vagy visszaéléseket.


De ez az "elvileg" mennyire lehet igaz?

Az oldalt működtető szervzeet egyébként valós és megbízható, az biztos.


Nem szoktam megadni a számom, csak nagyon kevés ügyben, utálom megadni.

Itt viszont nem lehet teljeskörűen használni a fórumot telefonszám nélkül. Magam nem szenvedek e betegségben, csak egy nagoyn közeli barátomat érint a téma, ézért szeretnék többet megtudni.


És tanácstalan vagyok...



2019. febr. 19. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy feltöltőkártyás telefonszámot hasonló célra (párszáz Ft-ért lehet kapni kártyát, amit aztán aktiválhatsz neten és annyit töltesz rá amennyit akarsz).
2019. febr. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek elsővel:

Ha a saját, elsődleges számodat nem akarod megadni, akkor szinte bármelyik boltban, illetve az összes telefonszaküzletben lehet venni feltöltőkártyát. Töltesz rá mondjuk 5 eurót és akkor azt adod meg mindenhol majd ahová kell telefonszám. Én is így szoktam csinálni.

Vagy regisztrálhatsz valamilyen VoIP szolgáltatásra, ahol kapsz "virtuális telefonszámot".

De feltöltőkártyával szerintem olcsóbban jössz ki.

2019. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan gyűjtenek mobil adatbázist, mióta cd-n nem lehet már kapni teletárat. Jó pénzt lehet kérni adatbázisért
2019. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!