Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom megnyitni az Erste...

Nem tudom megnyitni az Erste Netbank oldalamat nem tölti be, mindig azt írja ki, hogy a webhely nem elérhető! Kérlek bennetek mondjatok valamit? Már a bankba is voltam . Olyan segítsen aki normális hangnemben tud válaszolni mert nem egy profi vagyok

Figyelt kérdés
Netbank

2019. febr. 21. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg Internet e̵x̵p̵l̵o̵d̵e̵r̵ explorerben, ezeket a fos banki meg állami oldalakat erre optimalizálják (pl. a főgáz oldala is csak abban megy).
2019. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemrég megváltozott a felület. Ha el van mentve könyvjelzőbe, töröld ki és a főoldalról lépj be.
2019. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

és a bal felső sarokban lesz egy hatalmas kék színű gomb, amire az lesz ráírva, hogy "NetBank belépés". Ha arra rákattintasz, akkor le fog nyílni egy menü. Ott válaszd ki az elsőt, a "Lakossági NetBank"-ot.

Ezután kérni fogja majd a NetBank azonosítódat és a hozzá tartozó jelszót és voilá, bent is vagy :)

2019. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A jelszó után a narancssárga Bejelentkezés gombra kell kattintani, de gondolom erre rájöttél volna magadtól is (de inkább szólok)
2019. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*jobb felső sarokban lesz a nagy kék "ErsteBank belépés" gomb
2019. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Melyik Netbankot? A Lakosságit?


Az alábbi oldalon keresztül próbálod elérni:

[link]


Nálam - Firefox 65.0 alatt - megnyílik:

[link]


Milyen böngésző/operációs rendszer alól próbáltad?

2019. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok de ezt eddig tudom hogy hova kell lépni ! de az oldalt nem nyitja meg hiába lépek rá bármelyik gombra! azt írja a WEBHELY NEM ELÉRHETŐ
2019. febr. 21. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad más böngészőben?
2019. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld más böngészőben, vagy nyiss egy privát ablakot és úgy.
2019. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!