Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyarország legnagyobb...

Magyarország legnagyobb feltöltési sebesség?

Figyelt kérdés
nálunk melyik szolgáltatónál van a legnagyobb feltöltési sebesség és mennyi az?

2019. febr. 23. 17:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, milyen ember az olyan, aki nem képes elismerni, hogy tévedett (félreértések elkerülése végett, Kiskeniről beszélek)?!
2019. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Bajok vannak a fejekben? Beismertem, hogy hibáztam emberek. Google első találattal kerestem, ami az Otthoni Internet 2000 csomagot adta ki, márpedig annak 500MBit/s a max feltöltési sebessége.

Btw, eléggé ős tulkok vagytok mind, ha kapásból "felakasztjátok" azt, aki netán rosszul tud valamit. Nyilván én vagyok a korlátolt gyökér, miközben te támadsz le minden lehetséges módon (üzenetben is) csak is azért, mert tévedtem valamiben. Bántottalak, megsértettem azt az érzékeny kis lelkedet, esetleg anyukádat sértegettem, te emberutánzat? Óh nagyon sajnálom, de tényleg (ja dehogy is).

Tudod mit? Játszunk nyílt lapokkal, hadd lássák csak az ide tévedők mekkora egy sz*r alak vagy. Íme: [link] - ííígen, ez az üzeneted "M. Goode" :) Ezek alapján biztosan én vagyok a szánalmas, tudom én :D

2019. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Márpedig a 2000-es csomagnak nem 500 a feltöltési sebessége. :) Be lett linkelve, elmondtuk többen is, még sem érted meg. :) Házhoz jössz a lófuszért. :) Igaza van a másik fickónak abban, amit privátban írt, ráadásul ez csak terelés, mert köze nincs ahhoz, hogy most már három-négy emberrel mész szemben, ahelyett, hogy elismerné, hogy tévedtél! Egy igazi jellembajnok vagy!
2019. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"Otthoni internet 2000", amire Google első találattal rátaláltam (és ami miatt tévedtem) NEM "NET XL 2000", aminek MÁR TÉNYLEG 1000MBit/s a feltöltési sebessége. Kitértem erre, hogy félrenéztem, leírtam 1x, hogy ezt láttam először, nem a "NET XL 2000-ET (AMINEK MÉG1X, TÉNYLEG 1000MBit A FELTÖLTÉSI SEBESSÉGE) nem vágom miért kell megismételnem saját magamat. Nem megyek szembe senkinvel, szimplán csak nem akarjátok felfogni amit írok és szándékosan inzultáltok, hogy aztán jót nevethessetek rajtam "ez de hülye" és társai jelzőkkel. Bocs, de erre sem én, sem a GYK nen vevő, sőt, szabályba ütközik már eleve a stílus is. Idézem: "A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!"
2019. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na, pont erről írtam az előbb, csak azt is töröltette. Amikor már kezd sarokba szorulni, rohan a moderátorok szoknyája alá!
2019. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Semmi sem lett töröltetve (már ha nekem címezted ezt). Általam legalábbis semmi. Bár az lenne a normális, ha minden ide nem illő kommentet jelentene minden ide látogató, de én ez esetben már csak azért sem fogom jelenteni, hogy később esetleg egy másik kérdésnél ez alapján tutira felismerje mindenki azt a kedves kis üzengetős emberkét, aki nekem írt privátban (is).
2019. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jellemtelen alak. Ne foglalkozzatok vele! Tényleg csak arra jó, hogy kinevesd.
2019. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#18 Off. shittalk, sértegetés, provokálás megy, témához tartozó válasz írása már nem igazán. De én lennék a jellemtelen alak? :D

Kérdező, bocs ezért az egészért (az offolók nevében is, tehát a magam nevében is), de nem csak rajtam állt a dolog. Én itt be is fejeztem, ennyit azért még hozzá akartam tenni. A választ (és sok más nem ide tartozó dolgot) megkaptad, részemről téma lezárva.

A továbbiakban max a kérdezőnek fogok válaszolni, ha netán akad bármi ehhez tartozó kérdése és itt kommentként felteszi. Tegyetek ti is így, megkönnyítitek a kérdező dolgát.

2019. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kérdező az első hozzászólásban releváns választ kapott, te rondítottál bele az egészbe az okoskodásoddal, feltűnősködéseddel, fontoskodásoddal. Most pedig megint arról van szó, hogy sarokba szorultál, és mellébeszéléssel akarod kivágni magadat.
2019. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
otthoni internet 2000-nek és az 1000-res letöltésinek is 1000-res a feltöltése telekomnál
2019. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!