Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok feltölteni...

Picalo Szonja kérdése:

Miért nem tudok feltölteni videót a youtubera?

Figyelt kérdés

mp4 formátumú videót szerkesztettem (megjegyzem 5 órán keresztül bajlódtam az elkészitésével) és valamiért nem engedi feltölteni. Épphogy feldolgozná, kiadja, hogy "A videó feldolgozása sikertelen. Ellenőrizd, hogy támogatott fájltípust töltesz-e fel."

Mégegyszer hangsúlyoznám, egy mp4 formátumú videóról lenne szó, nem értem miért nem engedi felrakni



2019. márc. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az MP4 az egy konténerformátum. Az nem a kodek, az bármi lehet, talán épp olyan ami nem tetszik a youtube-nak...
2019. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oké, hogy MP4 - ami csak a kiterjesztése/konténerformátuma - de milyen video-/audiotömörítést használsz?


A javasolt kódolási beállításokat itt:

[link]

találod.

2019. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016-os random Quorás válasz: Az mp4 egy konténer kiterjesztés, ami több kódolást foglal magába, a youtube csak ezeket kezeli: MPEG-4/H.264 video and AAC audio.
2019. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. majd jobban odafigyelek :)
2019. márc. 2. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tiszta, amikor elmented a videód MP4-be akkor a kodek h.264 legyen.
2019. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!