Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egyszer gmailen küld vki...

Ha egyszer gmailen küld vki levelet, ráadásul ugrókódos és változó az IP, akkor mégis hogy lehetséges visszanyomozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem a dolgot. egy gmail ugye keresztül megy számtalan serveren, mire eljut a címzetthez., oké. legjobb esetben is a címzett esetleg ennek a servernek az IP-jét látja, nem?


viszont nemrég tapasztaltam, h írtam egy külföldi hivatalnak csak érdeklődésképpen, azok válaszoltak egy jó nagy semmit, így még egyszer írtam, de akkor már visszadobta a rendszer, hogy nem fogadnak el egy azonos helyről két levelet, csak 1 kérdezési lehetőség van. milyen kedvesek, ugye?


na de a lényeg, ezt hogy csinálják? hogy azonosítják be akkor, honnan jött a levél? főleg hogy más gmailes címről is próbáltam aztán, és azokat is visszadobálta. valaki érti ezt?



2019. márc. 10. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!