Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookról valamiért...

A facebookról valamiért eltüntek korábbi - 2 évvel ezelőtti -fényképek, hogyan tudnám megtalálni, visszahozni őket?

Figyelt kérdés
Kedves családi fotók voltak,én biztosan nem töröltem,a lomtárban nincsenek.
2019. márc. 24. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy albumban sincsenek benne?
2019. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,nincsenek.Facebook üzeneten kaptam.Az illető tavaly nyáron megszüntette azt a profílját,nyitott egy újat,azóta is kapcsolatban vagyunk,de a régiről küldött üzenetek eltüntek és vele együtt az akkori fényképek is.í
2019. márc. 25. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Messengeren meg tudod keresni még a beszélgetést? Ha igen, akkor abban benne kéne lennie mindennek.

Ha nem, akkor nem is lesznek meg.

Ilyenkor (ha nem törölte előző profilját az illető) a saját nevén keress rá, vagy úgy, hogy "Facebook-felhasználó".

Remélem segítettem, kérdésed még figyelni fogom!

2019. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ,nem tudom visszakeresni a Messangeren a beszélgetést,egyszerűen a korábbi beszélgetések eltüntek.De,törölte a korábbi fiókját az illető valamilyen okból.A gépre a Képek közé nem tettem ki sajnos-mert akkor meglenne- csak a facebookra osztottam meg.Mindenesetre köszönöm,hogy megpróbáltál segíteni !
2019. márc. 26. 08:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor, ha valóban megosztottad, talán az idővonalad legmélyebb bugyraiban meg lehet találni a képeket.

Azért még szurkolok, sok szerencsét! :)

2019. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Biztosan megosztottam,mert a fotók az idővonalamon lévő fotók között évekig megvolt,magát az idővonalat az utolsó "bugyrában is "átkutattam,de nincs meg. És nem pótolható,mert az illetőnek pendrajvon volt,azt meg nem találják. Sajnos !Épp ezért kérdeztem,hátha valakinek van ötlete,hol lehet fellelni a facebookról eltűnt fotókat.Jószándékod köszönöm !
2019. márc. 27. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!