Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apple.hu weboldalról rendelés?

Apple.hu weboldalról rendelés?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni tőlük pár dolgot de azonnal kérik előreutalni kártyán keresztül a vételár teljes összegét. Akik rendeltek már az oldalról azoktól szeretném megkérdezni hogy zökkenő mentesen ment minden ? Rendelés leadása után mikor szállították ki a megrendelt terméket ? Telefonon vagy email-ben értesítenek a termék feladásáról és kézbesítéséről ? Valamint az országban hivatalos Apple üzlet miért nincs ? Az Apple.hu oldalon lévő termékeket honnan szállítsák ki a megrendelőnek ? Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 5. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, minden flottul megy. A kiszállítási időt általában 1-3 nap, de a rendelés összerakásakor már nagyjából ők is írják. Email értesítőket kapsz a folyamatról, és ha átadják a futárcégnek, akkor kapsz egy csomagkövető linket, onnantól látod, hogy hol van a cuccod. Hogy honnan jön? Hát nem emlékszem, de asszem' Hollandiából, de mindeknéppen ez EU-n belülről.


Hogy miért nincs Apple Store itthon, arról inkább az Apple-t kellene megkérdezni.

2019. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 qborka válasza:
nem vagyok apple rajongó, de Budapesten a Váci utca-Kossuth út sarkán, a Ferenciek teréhez közel, nem Apple bolt van?
2019. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak hivatalos márkakereskedők, mint pl. az iStyle. De az nem "retail store", csak "authorized dealer". A legközelebbi Bécsben van.
2019. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka válasza:
Jah, értem. :) Kívülről ezt nem tudtam megállapítani, csak gyakran járok el mellette, gondoltam, hátha segít.
2019. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!