Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tölt lassabban a netem...

Miért tölt lassabban a netem az átlagnál?

Figyelt kérdés
DIGI 1000mbps internetem van.Rohadt gyorsan lekellene töltsön mindent..De sajnos ez nem igy van.Steamen töltök valamit akkor is csak 11/12 MB-al tölt.Mikor bekötötték a netet, akkor a Speedtestnél felment a letöltés 700-800Mbps-ra, de most csak 90-100-ra megy fel.Sokkal rosszabb.Miért van ez?? Emlékszem, amikor bekötötték a netet, akkor a GTA V-t 80mb-al szedte lefele, most meg 12-vel.Aki tud az segitsen!!

2019. ápr. 8. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is Digi 1000 netem van és a garantált 300mbps-t szinte mindig viszi.

A steamen van olyan funkció,hogy internet forgalom korlátozása, nézd meg hogy nincs e korlátozva.

Am a steam nekem is lassabban tölt (15 -20 MB) mint az Uplay vagy az Origin.


Amit tudsz tenni, hogy megérdeklődöd az ügyfélszolgálaton, hogy az utcátokban van-e karbantartás, vagy felhívod/bemész az üf.-re és bejelented, hogy a neted lassult.

(Megjegyzés: A garantált sebesség 300/75 Mbit/s

garantált sebesség a Digi Net 1000 estén (lásd digi weblap)

ha a letöltési sebességed e fölött van nincs helye reklamációnak.) 300/8 = 37,5 MB/s

2019. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!