Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja van a gépemnek?

Mi baja van a gépemnek?

Figyelt kérdés

Már lassan megőrülök tőle mert a tervezett dolgaimat sosem tudom elvégezni a laptopon. Ha gondolok egyet filmeznék akkor sem tehetem.


(Windows 10)

Az internettel elvileg nincs baj mert telefonon remekül megy minden.

Viszont laptopon benyomom a google-t és folyamatosan tölt közben rákereshetek bármire.

Pl. Sorozatbarát de amint rányomok csak tölt , tölt és tölt. De nem ad ki semmit csak a fehér üres lapot.

A youtube hibátlanul megy. Megpróbáltam más böngészőt ott is ugyanez a probléma. (Letöröltem a google-t) és most telepítőt se tudom leszedni mert az az oldal is csak tölt folyamatosan.

Illetve vannak bizonyos keresések amiknél befagy az egész böngésző de azt nem jelzi hogy lefagy csak megáll a forgás és semmit sem tudok csinálni. (Ilyenkor (ctr+alt+delete)

Mert elakartam indítani a malwerbytes-t hogy lehet valami vírus de ahogy rákattintottam befagyott .



2019. ápr. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

telepítsd újra a windowst és kész.

ha utána is rossz, az már gáz

2019. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Ott nálad valami brutál rendszerhiba van!


Teljesen zúzd le a vinyót USB-ről vagy CD-ről bootolt rendszerrel, és telepítsd újra!

2019. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először én a routert indítanám újra, mielőtt "brutálisan lezúznám a HDD-t" meg "hatalmas rendszerhiba" lenne. Majd ha az nem oldja meg, akkor lehet továbbmenni a WLAN driver újratelepítésével, próbálkozni kábeles nettel, víruskereséssel, és ha még úgy sem jó, akkor TALÁN érdemes egy újratelepítést megpróbálni,
2019. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2, #3-nak:


Lehet bütykölni, próbálkozni, újratelepíteni drivert, de én tapasztalatból mondom hogy ebből "normális" rendszer már nem lesz. Legfeljebb némi javulást fog elérni.

2019. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani a problémát! Jelenleg hiba nélkül működik minden. Egészen 4 órán keresztül vártam hogy alaphelyzetbe állítsa magát. (letörölt mindent) Valószínűleg vírusos is volt. Most már mindent oldalt betölt és nem fagy ki a fent említett oldalakon sem.

Valószínűleg semmiféle játékot, nagyobb programot nem fogok leszedni rá mert nem fogja bírni, de legalább a fontos dolgaimat eltudom végezni rajta interneten keresztül . Köszönöm!

2019. ápr. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!