Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a Firefox Adblock...

Mi van a Firefox Adblock kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés
Ma a Firefox le törölte a adblock plust és nem birok új ad blockokat le tölteni. Mikor rá megyek hogy kiegészítő hozzá adása ezt írja ki "A letöltés sikertelen. Ellenőrizze a kapcsolatát. Adblock plus hivatalos oldalán is megprobáltam ott meg letölti de aztán azt írja hogy "nem volt telepithetö mert sérültnek tűnik" ötlet srácok ?

2019. máj. 4. 10:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
nekem továbbra sem meg az adblock. a mozilla letörölte a kiegészítőt, letölteni meg nem tudom. valami megoldás?
2019. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Quite válasza:

Konkrétan melyiket törölték?


Mert a kiegészítők között jelen pillanatban is majd egy tucat adblock kiegészítő van, és konkrétan az Adblock Plust még meg is néztem, simán telepíthető.


Nálam Linux, illetve 66.0.3 verziójú Firefox van, és természetesen 64-bites rendszer.


Így nekem ezen simán telepíthető.


Windows szörnyetegen, régebbi verziójú Firefox (pl. ESR, ha esetleg még XP futna a gépen) illetve 32-bites rendszeren lehet más a szituáció.

2019. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Yag válasza:

Nem szeretem a linkeket, sosem jeleníti meg jól.


De:


A firefox meadta miként kell "javítani" a problémát. Az alábbi helyen kell két pipát betenni és újraindítani a firefoxot.


Beállítások > Adatvédelem és Biztonság > Firefox adatgyűjtés és felhasználás > ngedélyezés, hogy a Firefox műszaki és interakciós adatokat küldjön a Mozilla számára > Engedélyezés, hogy a Firefox tanulmányokat telepítsen és futasson > Engedélyezés, hogy a Firefox személyre szabott kiegészítő ajánlásokat tegyen ....



újraindítod és rendezi a telepített kiegészítőket.

2019. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Morca671 válasza:
Továbbra sem működik
2019. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Aza baj h ez a megoldas amit a firefox irt twitteren androdion nem mukodik csak asztali gepen
2019. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Kolimi válasza:

A 23. hozzászólás (Yag) útmutatása alapján, minden OK.

(persze utána azonnal kivettem a pipákat)

2019. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Gyors és Egyszerű opció,

a linkelt fájlt megnyitni böngészőben és engedélyezni,


[link]

2019. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

androidra a megoldás:


about:config, search for “xpinstall.signatures.required” and set it to False.

2019. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Fonokgyak válasza:

#27


Nálam sajnos a linkben foglalt sem települ kapcsolat hibára hivatkozva.

2019. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Morca671 válasza:
Nekem is csatlakozási hibát ír ki, bármit próbálok telepíteni
2019. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!