Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a Firefox Adblock...

Mi van a Firefox Adblock kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés
Ma a Firefox le törölte a adblock plust és nem birok új ad blockokat le tölteni. Mikor rá megyek hogy kiegészítő hozzá adása ezt írja ki "A letöltés sikertelen. Ellenőrizze a kapcsolatát. Adblock plus hivatalos oldalán is megprobáltam ott meg letölti de aztán azt írja hogy "nem volt telepithetö mert sérültnek tűnik" ötlet srácok ?

2019. máj. 4. 10:48
1 2 3 4
 31/38 ogyuszika válasza:
A 66.0.3-as Firefox verziónál ismét működik.
2019. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 szutika válasza:
Remélem én is hogy mihamarabb orvosolják ezt a hibát mert nálam is ugyan ez a helyzet a kiegészítőkkelA letöltés sikertelen. Ellenőrizze a kapcsolatát.
2019. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 szutika válasza:
Nekem a 66.04-en már minden müxik!
2019. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
2019. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Én ezzel javítottam a firefox 56.0.2 "I edited the file "extensions.json" in notepad ++. The file is in

C:\Users\"user name"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\eknvp9aw.default.

In this file, all the commands must be found "appDisabled":true and changed to "appDisabled":false

Then you need to find all the commands "signedState":-1 and change the value to "signedState":2

Save the file and restart Firefox. Then disable all add-ons in the plug-ins

release them immediately. And they should be getting back to their original state."

2019. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Firefox 66.0.4

frissítés már elérhető és javítja a hibát is!

:)

2019. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Laylah ***** válasza:

Ahogy a 28-as válaszoló írta, nekem is úgy lett jó gépen, nem androidon.

Új tab, a "webcím" about:config, és az xpinstall.signatures.required mellett a True-t átnyomni False-ra. Program újraindítása után minden addonom visszaállt.

2019. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

# 37


de ez csak ESR verziókon működött ;)

2019. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!