Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem ér el a szobámba a...

Mari99 kérdése:

Miért nem ér el a szobámba a wifi?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baj nem volt a wifi-vel, a szobám sarkából is fogtam a jelet (ami az egyik legmeszebb van a lakásban a wifitöl), tegnap viszont sehogy sem tudtam rákapcsolódni csak akkor ha kimentem a szobámból és ez ma is megismétlődött.Nem nagy a lakás és nem értem, hogy hirtelen miért tűnik el a jel illetve nem tudok kapcsolódni rá a szobámból amikor eddig semmi baja nem volt. Lécci segitsetek. :)

2019. máj. 7. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre csak akkor lehetne válaszolni, ha leírnád a router pontos típusát, az otthoni hálózatot, beállítást, satöbbit. De még akkor sem biztos.
2019. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A router köré lett valami pakolva, a router át lett helyezve, nem beépített antennás router esetén az antenna el lett állítva, másik elektromos eszköz bezavar, stb stb stb.

Millió oka lehet. Akárhogyis "lécci", nem lehet ennyiből megmondani.

2019. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!