Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért dobálja le a gépemet a WiFi?

Sziasztok!Problémám a következő: Kicsit jobban le van terhelve az internet,egyből ledobja a gépemet.Pontosabban a gép dobja le a WiFi adapterem,sokszor ugyan abba a portba visszadugva nem is érzékeli a gép.Ha leszeretnék tölteni valamit,le kell csökkentenem a sávszélességet 1Mb/s-ra pedig a tízszeresét is bírnia kéne a netnek.Vettem már új adaptert,volt már újratelepítve a windows(Windows 10),WiFi driver is.4 gépet/laptopot használunk itthon,egyikkel sincs semmi baj csak ezzel.Ja és a kábel sem segít,azzal is elmegy a net egy idő után :D

Ha van valakinek valami ötlete mi lehet a baj,legyen szíves segítsen mert kicsit idegesítő :D

Köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: wifi, internet, LAN, letöltés, driver, Windows 10, adapter

máj. 9. 08:34  Privát üzenet  

A válasz
Próbálj meg a router beállításaiban Fix IP-t adni a gépednek.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 9. 09:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma a neten láttam egy videót hogy cmd ben be kell írni hogy net user és kiadja ki hasznája a gépemet vagy ilyesmi na nekem az a baj hogy van egy rendszerazda meg egy vendég akkor...
Megéri ez? A nappaliból szeretném átvinni a gépemet egy másik szobába .
Miért lassítja be a Firefox a gépemet?
Mitől lehet, hogy amikor bekapcsolom a gépemet a telefonon elmegy a net?
Amikor bekapcsolom az asztali gépemet nincs net kapcsolatom amikor újra indítom semmi probléma van kapcsolat. Szeretném elkerülni ezt a folyamatos újra inditást, ha valaki...
Csak az én gépemet b*szta el az AVG? Meg csak engem idegesít hogy állandóan dobálja a saját reklámjait?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!