Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eltűnt egy facebook-posztom....

Eltűnt egy facebook-posztom. Lehet, hogy feltörték a facebookomat?

Figyelt kérdés

idővonalamon megosztottam valaki oldaláról egy cikket, és írtam fölé pár sort, ez hetekkel ezelőtt történt, nyilvánosra állítottam ezt a posztot.


ma észrevettem, hogy már nincs az idővonalamon, pár napja még ott volt, viszont az ismerősöm idővonalán még mindig ott van a poszt, és a nevem is, hogy én ezt annak idején megosztottam.


ő tehát nem törölte, és én sem.


akkor hova tűnt?


és hogy lehet visszaállítani?


facebooktól semmilyen éertesítést nem kaptam, hogy ők törölték volna, nem is olyan típusú anyag volt.


lehet, hogy valaki hozzáfért a facebookomhoz, és ő törölte?



2019. máj. 9. 21:32
 1/1 anonim válasza:
Kérlek, ne legyél paranoiás! Ha megosztasz egy random bejegyzést, kinek lenne érdeke, hogy letörölje, pláne, ha semmi más furcsa dolgot nem tapasztaltál? Szerintem valami programhiba lehet, a Facebookon elég sok a bug.
2019. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!