Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet portot kiengedni...

Hogyan lehet portot kiengedni dinamikus internet címmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos nincs statikus ip-m a szolgáltatónál és egyelőre még nem is lehet kérni. Szeretném beállítani,hogy a torrent kliens aktív legyen és ne passzív,(hiába néztem róla videókat, mert sok van, de nem sikerült aktívra tenni) A másik, hogy a plex-et sem tudom használni hálózaton kívül itt is a port kiengedésével van a baj.

2019. máj. 13. 09:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Tehát pontosítva: nem kell külső FIX IP cím (azt hittem levágod, hogy a fix IP-ről beszélek, hiszen te is azt emlegetted). Mondjuk lakossági nethez nem szoktak FIX publikus IP-t adni se a UPC-nél, se a Telekomnál, se a Diginél, csak az üzleti internet előfizetéshez, de lényeg, hogy te érted, hogy mit kértél.
2019. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
igen,ezt én fogalmaztam rosszul, statikus ip helyett publikust akartam volna írni,csak már nem lehetett szerkeszteni.
2019. máj. 17. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!