Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilon a facebook miért...

Mobilon a facebook miért jelzi ki, hogy 7 új üzenetem van, mikor egy sincs?

Figyelt kérdés

Messengerben nincs új levelem.

Olyat szokott csinálni, hogy ha én írok vkinek utoljára, akkor a következő belépésnél azt új üzenetként mutatja, pedig azt ugye nem is én kaptam, hanem én írtam.

Ilyenkor bele kell kattintanom a szövegmezőbe, mintha írni akarnék, akkor teszi olvasottá.

Na de telefonon mindig ezt csinálja, hogy böngészővel belépek, és x új üzenetet mutat, még olyankor is, mikor ezt a szövegmezős dolgot megcsináltam.


Ez régóta fennáll, közben volt már másik böngészőm, meg hard reseteltem a telefont is, szóval nem teló probléma.

Az üzeneteket külön messenger appban nézem.

De zavaró, hogy ha fb-ozok, akkor pirossal mutatja az olvasatlan leveleket, amik nem is léteznek.



2019. máj. 22. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a te készülékedben van a hiba, nálam is ugyanez van. A Facebook egyre bugosabb, egyre rosszabbul működik. Tudják, hogy gyakorlatilag monopolhelyzetben vannak, így megtehetik, hogy lejjebb adják a minőséget.
2019. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem új olvasatlan, ami lehet az engedélykérések közt, vagy már 100 éves üzenet is valahol a lista végén.
2019. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2: a NINCS levelem azt jelenti, hogy nincs. Ebbe beletartozik a regi level es a mas mappaban levo level is.


A bug siman lehet, de nagyon bosszanto.

Es milyen fura, honapok ota ott viritott a szam, erre ma reggelre eltunt.

2019. máj. 23. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!