Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay pénzvisszafizetés mennyi...

Ebay pénzvisszafizetés mennyi idő kb?

Figyelt kérdés

Szóval rendeltem valamit, amit kártyával ki is fizettem. De aztán láttam valahol sokkal jobb áron, és irtam ennek az illetőnek, hogy mégsem kérem, csak a pénzt vissza. Csütörtökön lesz 2 hete, hogy jött egy e-mail:

xyz visszatérített 14,29 USD összeget az Ön 2019. május 30. napi vásárlásából.

Az összeget visszatérítettük az Ön ... végződésű bankszámlájára. Eltarthat néhány napig, mire megjelenik a kivonaton. Ha ez hosszabb időt vesz igénybe, vegye fel a kapcsolatot a kártyakibocsátóval közvetlenül.


Most nézelődök a témával kapcsolatban, és máshol azt írják, max 1-2 nap. Akkor itt mi tart ilyen sokáig?


És ha az e-mail feladója a paypal, akkor tuti, hogy visszautalta az illető, ugye? :)


2019. jún. 11. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Valszeg a bankod még nem írta jóvá.

Nekem a PayPal értesítése után 2nap volt mire megjelent a számlámon.

2019. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. jún. 11. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egy hét volt mire megjelent online banking-on az összeg.
2019. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát még mindig nem kaptam meg.

Elvileg jön az utalásról sms. De mi tart ilyen sokáig??

2019. jún. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!