Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Mièrt lassul le az intetnet?

iMac 20" mid 2007-em van amin az OS X El Capitan fut,pár napja azt vettem èszre,hogy nagyon lassú az internet akkor amikor csatlakoztatom a tv-hez. Ha kihúzom a dvi csatlakozót akkor jól megy az internet,ha vissza dugom megint lassú. Ès mivel főkènt tv-n használom ezèrt jó lenne orvosolni a problèmát. Volt már valakinek itt ilyen problèmája? Előre is köszi a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: internet, iMac, TV, csatlakozás, lassú, OSX, El Capitan

jún. 13. 14:37  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért lassul be nálam az internet ha egy másik szobába felcsukjuk a számítógépet?
Miért lassul be a net?
Miért lassú a böngészőm? Kb 1,5 hónapja csinálja a gépem, hogy maga a gép gyorsan dolgozik, de ahogy megnyitom a böngészőt, a böngésző be lassul. Mitől lehet?
Ront az intetnet minőségen (ping, jitter) ha egy ilyen adapterral toldom meg a LAN kábelt?
Miért lassul az internetem?
Miért nem jelenít meg egyes oldalakat és lassúl be az internetem?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!