Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mai napon letiltott a...

A mai napon letiltott a Facebook. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A mai napon letiltott a Facebook valamilyen oknál fogva. Nem csak a messengert nem tudom használni hanem az instagrammot sem. Kidobott egy lehetőséget hogy kivizsgálják valóban vétettem-e valamit, ehhez elkellett küldeni a személyi igazolvànyom, azonban azt olvastam nem igazán válaszolnak. Valaki jár hasonló cipőben? Ha igen, mit lehet tenni?

2019. jún. 17. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A DEbrecenben Hallottam csoportban nemrégiben tettek fel pont erről kérdést (tudom, az is Facebook-ot igényel...) Ott valaki azt írta, hogy elvileg sok jelszóváltozatás miatt, valaki pedig azt írta, hogy vírusos videók küldözgetése miatt törlik/tiltják (?) egyesek fiókjait.

Engem is idegesít nagyon a dolog, a mai napon már 12-en (!) "távoztak" a Facebook oldalam kedvelői közül.... mire ráébresztettek, hogy emiatt lehet, mert tiltanak egyeseket. Viszont még most sem tudni, pontosan miért!


Sajnálom, hogy te is így jártál! Sajnos nem tudom, mit lehetne tenni, szerintem vagy 30 napig tiltva leszel, vagy rájönnek, hogy valami hiba van a rendszerben és feloldanak...

2019. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Az az igazság hogy nem váltottam jelszót legalább 7 éve,és még csak vírusos videókat sem küld,mert nem nyitok meg semmi olyat:/ Az én ismerőseim közt is már kb. 10 embert tiltottak.

Remélem csak valami hiba van a rendszerben és kijavítják!

2019. jún. 17. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs tényleg, mi van most, mindenki csak találgat. Csak abból látom, hogy valami nem okés, hogy folyamatosan csökken az oldalam rajongóinak száma... Kb. már 02-al kevesebb... :( ami engem nagyon lehangol, de legalább betudom ennek, hogy tiltják egyes fiókokat. Gondolom, ha egyszer feloldják őket, a kedveléseket is visszakapom.
2019. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*20-al kevesebb.
2019. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szulejman87 válasza:
engem is le tiltott
2019. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szulejman87 válasza:

Én is le voltam tiltva! Ebbe a pillanatban kaptam vissza a facebookot!!!

Hétfőn lettem le tiltva ma vissza kaptam :)

72óráig nem oszthatók meg semmit , messengert is 72óráig nem használhatóm.

2019. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is szintén visszaállították,remélem mindenkinek vissza fogják!😊 Ez is megoldódott.
2019. jún. 22. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!