Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért magas a pingem Cs Go-ban?

Arn1 kérdése:

Miért magas a pingem Cs Go-ban?

Figyelt kérdés
Inviteles netem van 100Mb/s, vettem hozzá egy routert, hgoy legyen wifi, és tudjam több felé osztani az internete. Eleinte tökéletesen működött, majd ki kellett cseréltetnem az invitellel a modemet. Újra jó volt, de 2 hete ismét elkezdte a problémát, villog a moden és a router mint a karácsonyfa égő, a wifi lassú,akadozik, ledobál. Cs-ben felugrik a pingem hírtelen 200+ra, majd vissza 20ra. Az én routeremmel nem lehet baj, most vettem, nem is egy szar, valamint amikor az előző invitel mondem volt, és azt újraindítottam akkor helyre állt a probléma, itt ez viszont már nem igaz. Mi lehet a probléma? Nálam van a gond, esetleg a szolgáltatónál? Esetleg valami zavarja a jelet? Rossz az a kis elosztó fémdoboz, amiból kijön két kábel, egyik a modembe, másik a tv-box-ba, esetleg a tv okozná a hibát?

2019. jún. 28. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne játssz wifin!Ha a tv is használja a netet,az is gond lehet.
2019. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem wifin játszom! A tv-pedig nem használja.
2019. jún. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!