Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van magas pingem, ha az...

Miért van magas pingem, ha az internetem jó?

Figyelt kérdés
Koliban borzalmas az internet, így korlátlan mobilnetet vásároltunk (4G), és egy telefonról van megosztva (ami 4G képes), amit ketten használunk. Szobatársamnak és nekem ugyanolyan laptopunk van (ASUS X550JX). Szobatársamnak stabilan alacsony a pingje játék közben, de nekem akár 1100-ig is felmegy és egyre jobban idegesít. Valakinek valami tipp, hogy miért van ez?

2019. márc. 5. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanabban ay időben, ugyanannak a játéknak ugyanazon szervere felé ennyire különböző a ping?

Csak mert ha ő egy magyar, te meg egy USA szerverre kapcsolódsz, akkor ne várj azonos pinget.

Ha más napszakban játszotok, akkor is lehet más a ping.

2019. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Együtt szoktunk játszani, tehát egy időben azonos szerver. Természetesen európai szervereken nyomjuk.
2019. márc. 5. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az egyik laptopon alig van valami, a másikon meg a háttérben futkározik egy csomó marhaság, amik lassítják a gépet/válaszidőt/bármi egyebet, vagyis erőforrást zabálnak


Körül kellene nézni, hogy a "lassabb" gépen milyen programok futnak, indulnak el automatikusan, illetve a felesleges dolgokat uninstall.....

2019. márc. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!