Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-online -os email címmel...

T-online -os email címmel rendelkezőktől kérdezném?

Figyelt kérdés

Volt nemrégiben egy egy kis keverés a gépemen és a gépóra , pontosabban a dátum véletlenül 1 hónappal korábbra lett állítva. Ekkor lett írva pár email.

Kérdés az, hogy a fogadó fél t-online levelező rendszerében ez hogyan , milyen időponttal jelent meg ?

1 hónappal korábbi időpontra illesztette be az adott levelet, vagy a ténylegesen elküldött időponton látja a fogadó fél.

Előfordulhat, hogy a dátum eltolódás miatt nem vette észre a fogadó fél a levelet ?


2019. jún. 30. 14:00
 1/1 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a saját upc-s szolgáltatómnál.

Elküldtem saját magamnak egy levelet úgy, hogy 1 hónappal korábbira állítottam a dátumot.

Mikor megjött a levél, akkor 1 hónappal korábbiként illesztette be a többi levél közé. Ezt nem gondoltam volna.


Akinek t-online-osa van kérem próbálja ki, hogy szintén saját magának küld levelet egy korábbra állított dátummal, hogy nála hogyan jelenik meg.

2019. jún. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!