Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodás mobilnetem van, és...

Vodás mobilnetem van, és újabban egyre gyakrabban fogy le, és kell feltöltenem pénzért. Gyanús nekem, hogy hova lesz a feltöltés, mert tuti, hogy nem én használom le. Mit gondoltok, mi lehet?

Figyelt kérdés
Pl. tegnap töltöttem fel 2 GB -ot, és alig neteztem, ma este megint elment a netem, megnéztem, 0 a rendelkezésre álló net.
2019. júl. 1. 23:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen telefonod van ,de nekem (xiaomi mi8) beállítások->szinkronizálás alatt lehet bekapcsolni, hogy csak wifin szinkronizáljon.

Google playben is érdemes bekapcsolni, hogy csak wifin, vagy egyáltalán ne frissítse az alkalmazásokat.

Szinte biztos, hogy ezekkel meg fogod szűntetni a problémát.

Esetleg, ha szoktál internetet megosztani a telódról ne felejtsed el lekódolni.

2019. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!! Nokia2...majd megnézem, megpróbálom.

Nem szoktam megosztani netet a N2 -ről.

Most nem zabálja a gigákat, 2 napja töltöttem fel 2 gigát, és még csak egy felet használt(am) el. Előtte viszont több, mint 2 gigát egy nap alatt leszoppantott, azt sem tudom, mire (?) Akkor használtam a telcsit, igaz tegnap is.....de, most okés a fogyás...szóval, akkor mégis csak marad a gyanú...

2019. júl. 3. 13:27
 13/13 A kérdező kommentje:
ja, netet megosztani egyáltalán nem szoktam. Az más (gondolom), hogy a bnőmnek is be van állítva a telóján a wifim (router)...de ő mostanában ókor sem jön....mosolyszünet..vagy...nehézkes ügy. De, nem erre felé lakik, és nem hiszem, hogy idejárna a ház elé (kocsival) netezni. Jár errefelé, csak átmenőben...megáll közben a ház előtt és leszippantja a netemet...:-):-):-):-)
2019. júl. 3. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!