Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook és az Instagaram...

A facebook és az Instagaram nem akarja megnyitni a képek többségét. Csak egy-kettőt mutat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A fényképek helyet egy üres "kép" van egy kis ikonnal a bal felső sarokban és az van oda írva hogy: "A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember és szöveg" meg még hasonlók. Operát használok, és utána néztem már a neten. Egy két dolgot kipróbáltam, de ugyan az maradt!

2019. júl. 3. 19:16
 2/6 A kérdező kommentje:
Ooooh! Köszönöm szépen ezeket nem láttam.
2019. júl. 3. 19:56
 3/6 Metionin ***** válasza:
Nekem is szar de lol már hogy kétségbe van esve mindenki :D majd csak rendbe hozzák.
2019. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg vicces ez a kétségbeesés. Megáll a világ Facebook nélkül.
2019. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kétségbe esve! Barátnőm születésnapjára vettem egy nagy kép keretet, és a legtöbb kép nincs meg se a telefonomon, se a gépemen csak a facen. Tehát onnan akartam leszedni a fotókat hogy eltudjam hívatni őket. De nem tudtam, azt hittem megint a gépemmel van baj, ritkán használom. Nem halnék bele ha megszűnne! Viszont sajnálnám a sok képet ami elveszne akkor. És a messengert amin tartom a kapcsolatot a külföldön élő családommal. Ott ingyen beszélgetek velük a telefonon kicsit drága lenne! Egy héten talán kétszer ha fellépek rá, inkább az Instagramot használom de azt is kreatív ötletek miatt, meg onnan szoktam új sütirecepteket lesni.
2019. júl. 4. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:
*És tisztában vagyok vele hogy az is a facebookhoz tartozik.
2019. júl. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!