Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hallott valaki valóban korlátl...

Kovács68 kérdése:

Hallott valaki valóban korlátlan asztali mobilinternetről?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ezt találtam; [link] de még senkit nem találtam, aki ismerne olyat, aki próbálta már!
2019. júl. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem korlátlan van, de nem innen


ez az oldal már a designját tekintve is átverésnek tűnik

főleg amiket írnak és alul a linkek :D

lehúzás 1000-el

2019. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen volt a Hello Data tarifacsomag a telenornál, és természetesen működött, csak kár, hogy megszüntették. Vajon miért...
2019. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A DIGI teszt mobiletnetje, csak egy DIGI vagy Invitel net / tv / telefon elôfizu kell és ingyen adják.


Ugyan hivatalosan 50 GB nél belassítanak, de év végéig nem lesz lassítás, van aki már átlépte a 100 GB t is.

2019. júl. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Plantron ***** válasza:

Nem feltétlen publikus az ajánlat, de van mind a három szolgáltatónál. Kérdés, hogy mire akarod használni. Ha "általános" netezésre, akkor válaszd azt, amelyiknek nálad a legjobb a jele/sebessége/ára.

1) Ha mondjuk "szervert", riasztót, kamerarendszert, stb üzemeltetnél otthon, amit távolról el szeretnél érni, akkor a Telekom általában már ki is esik, Vodafone-hoz kell egy kis kompromisszum, marad a Telenor.

2) Ha kifejezetten adatkártyát kérsz, otthoni netezésre, akkor jó eséllyel telefonba rakva nem fog működni.


Nekem Telenoros van a laptopban, nettó 6.490 Ft/hó. Max sebesség 150Mbit, de általában az 50-nek is örülni kell. Minden más paraméterben viszont számomra így is ez a legjobb opció.

Győzőt hagyjuk, bocsi... Mármint amit linkeltél oldalt. Valamelyik kamerás áruháznak is van ilyen ajánlata, akkor már inkább az, vagy ePhone. Vagy keresel egy talpraesett, jó kontaktot a kiszemelt szolgáltatódhoz... ;)

2019. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!