Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek több ezer forintokkal támogatják a Youtubereket, de a hajléktalanoknak meg nem adnak ha kérnek tőlük?

Figyelt kérdés
Ennyire csak a menőség számít mostanság, mert ez olyan cool dolog lett manapság a donate-elés?

2019. júl. 15. 08:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"a mai filmeket is már úgy készítik, hogy minél kevesebbet kelljen gondolkodni közben"

Ezért készítenek egyre több nyílt végű filmet, ahol még a fő cselekmény végkifejletét sem árulják el, mert a nézőre bízzák annak kitalálását.


" a technika egyre fejlettebb"

A technika fejlődik, mióta világ a világ. Mindig voltak - és lesznek -, akik ezt rosszra használják, de ha nem vagy képes meglátni, hogy ezeknek milyen előnyeik vannak, akkor rohadtul csőlátású vagy.


" az emberek meg egyre visszább butulnak értelmileg"

Igen, a 30-as években mindenki zseni volt, igaz?

Te is csak a világ azon részét látod meg, amit meg akarsz látni.

2019. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem minden Youtuber azt tölti fel, hogy játszik.

Akit én támogatok (külföldi), mindenféle érdekes témában fejti ki a véleményét.

2019. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%

Simon Belmont!


Örülök, hogy vannak még ennyire értelmes emberek a Földön! Nagyon jól fogalmaztad meg és ráadásul tisztán átlátod a dolgokat! Gratulálok!



#7-esnek: tipikus "régen minden jobb volt"-szindróma? Könnyebb ezt mondani mindenre, ahelyett, hogy gondolkoznál! :-)


Régebben nem tudtuk, hogy ennyi hülye van a világon, mára ezt lehetővé tette az Internet... :-) ...mellesleg tényleg sokminden jobb volt, manapság ha elmész egy buliba az másról sem szól, hogy: "rugjunk be, szívjuk szét az agyunkat, dugjuk meg azt aki éppen ottvan", amire mondhatnád, hogy "ez kikapcsol, ez szórakoztat", hááát embere válogatja, számomra a szórakozás nem ilyen... :-)

2019. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

@Igaz Mondó Reloaded


"Régebben nem tudtuk, hogy ennyi hülye van a világon, mára ezt lehetővé tette az Internet... :-)"


Ez a kijelentés rád hatványozottan vonatkozik. Mert azon kívül hogy nyomod idd az oldalon az általánosító demagóg troll bullshitet, sok értelmeset nem adsz hozzá a világhoz.

2019. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én semmilyen netes dolgot nem támogattam még, de egy volt kollégámat igen, aki sok éven át nem dolgozott.

Aztán kiderült, hogy másoktól is "elfogadott" adományokat, és hülye lett volna dolgozni. Idővel az emberek elkezdték megunni és nem támogatni, a párom is unszolt, hogy ne adjak neki többet, mert soha nem látom viszont a pénzem.

A srác azóta szimplán éhen halt. Na nem egyik napról a másikra, sokáig volt kórházban, mert az alultápláltség felborította a vérképét. Valamennyire rendbehozták, de cukorbetegség is kialakult nála, szövődményként meg egy rakás más dolog, amit gyógyszeresen kellett volna kezelni. Emellett szimplán nem evett. Ez valós történet, nem kitaláltam.

2019. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem amikor gazdag Youtubereket támogatnak. PL Alexkovics, TheCovery meg ilyenek. Minek rakják ki a támogatási lehetőséget ha k* rva gazdagok? Oké, hogy nem kötelező de szerintem pofátlanság gazdag ként koldulni...
2019. júl. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A hajléktalanok iránt az égvilágon semmi szimpátiám, és ezt önmaguknak köszönhetik. Amellett, hogy emberi méltóságukat önként feladva zaklatják a járókelőket, egyébként is százezreket vonnak le a fizetésemből és öntik a szociális hálóra. Ha feltételezem, hogy egy-egy hajléktalan még nem is olyan hulladék, mint a többi, segíteni csak azon lehet, aki maga is előre akar jutni, annak pedig elsősorban nem pénzadományra van szüksége.



Ami meg a játékvideósokat illeti, van azért jó néhány, amelyik jobb műsort lenyom közben, mint a legtöbb főállású humorista.

2019. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!