Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik lesznek azok a hatalmas...

Mik lesznek azok a hatalmas változások a Youtube-on július 22-től?

Figyelt kérdés

Mire kell figyelni, amire eddig nem kellett? Mi az, amit ezentúl nem lehet? Mire kell figyelni például, ha saját készítésű videót töltünk fel?

Elolvastam a feltételeket, amire már egy ideje emlékeztet a Youtube belépés után, de nem találtam túl sok olyan információt, ami az eddigiekhez képest másnak tűnne.


Ha jól értettem, az egyik ilyen dolog, hogy nem szabad arra kérni a nézőket, hogy iratkozzanak fel a csatornára vagy lájkolják a videót, mert nem szabad manipulálni ilyen módon a nézettséget.


2019. júl. 21. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen, meg a hozzászólások is alapból rejtve lesznek, aztán kicsit szigorodik a cenzúra...
2019. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Összes filmet zenéz letörlik YouTube-ról?


Akkor a csatornámat törölhetik hamarosan a sok filmvéget?

4 Éve fent vannak a filmek.

2019. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
*Zenét
2019. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nem tudom, mert szerintem eddig se nagyon lehetett filmeket feltenni, mégis fent voltak. De lehet, ez is szigorodik. Tévéműsorokat is fel lehetett tenni, csak nem lehetett bevételszerzésre használni. Most már egyáltalán nem lehet régebben felvett tévéműsorokat feltölteni?
2019. júl. 21. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Kösz, de pont ezt elolvastam már, mielőtt feltettem a kérdést.
2019. júl. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!