Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a HP 1310 es...

Hogyan tudom a HP 1310 es nyomtató szoftverét ujratelepíteni XP-n?

Figyelt kérdés

Hp 1315 ön multifunkciós nyomtatóm van. XP gépem. Nem akart a nyomtató sehogy sem működni ezért gondoltam ujra telepítem a nyomtató szoftverét. (Persze lehet hogy a nyomtató hibás!) Tehát töröltem. Most jött a gond hogy nem tudom ujra telepíteni! Megvan a CD kinyitja a mappát de nem csinál semmit. Van egy setup ikon rákattintok de nem inditja el. Tud valaki segíteni hogy mi lehet a gond? Korában annyi történt ..amire emlékszem hogy telepítettem egy NET kereterendszer 4 HUN-t. Ezenkívül nem volt a géphez nyúlva.

üdv



2019. júl. 29. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kis keresés után:

[link]

a HP hivatalos oldaláról:

[link]

elérhető:

[link]

2019. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. DE ugyan ezek lehetnek a CD-n is.. Vajon azt miért nem engedi telepíteni?
2019. júl. 29. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ír ki valami hibát?

Eseménynaplóban (Vezérlőpult --> Felügyeleti eszközök) található valami?


Az alapszintű meghajtóprogramokat:

[link]

sem teszi fel?

2019. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eseménynaplóban több mappa is van,alkalmazás,biztonság,rendszer, stb. Melyik mappát gondolta megnézni? Letöltöttem az elsőre említett fájlt, de azt sem telepíti, Kibontást megkezdi.. de azután nem történik semmi.
2019. júl. 30. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam egy virtuális gépbe frissen telepített Windows XP-be simán elkezdi az első program a kibontás után a telepítést:

[link]


"Az eseménynaplóban több mappa is van,alkalmazás,biztonság,rendszer, stb. Melyik mappát gondolta megnézni?"

Főként az Alkalmazás-t nézd meg - keress hibákat (csúnya vörös kőr, benne fehér X-el), vagy figyelmeztetéseket (sárha háromszög, fekete felkiáltójellel).

2019. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lemezt nem inditja el magától, csak kibontja mappát, ott rá káttintottam a SETUP ra akkor elindult de csak pörgött a lemez aztán megállt. Nem telepített semmit. Lehet, rossz ikonra kattintottam? Miután ezt megpróbáltam az eseménynaplóba alkalmazás fülön nem jelzett semmit ebben az időpontban, a rendszer fülön az info ra kattintva: leállítva,
2019. aug. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!