Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messenger kérdés, ez most...

Messenger kérdés, ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Küldtem valakinek egy üzenetet, a rendszer elküldte (üres karika, benne pipa).

Ha azóta volt fent fb-n/messengeren, az mindenképp átváltana kézbesítettre (teli karika, benne pipa), akkor is, ha nem nézte meg.

Még akkor is, ha magába az appba nem lépett be, csak feljött neki az értesítési sávon, igaz? Mert így lenne logikus.


Ezt, hogy kézbesítettre váltson, ki lehet játszani esetleg a némítás, vagy értesítések kikapcsolása opcióval? Mert ezt nem hinném.


Ne mondjátok, hogy hívjam fel, mert már megtettem volna. Fontos lenne és elmenni sem tudok hozzá, csak a fentiek érdekelnének.

Persze, lehet bug is, de ő elég aktív és most ez fura.



2019. aug. 1. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az idióta pipákra, baromságokat írnak. Én beszélgettem már kb. 10 percig (üzenetben) olyan emberrel, aki a Messenger szerint 5 órája volt elérhető és úgy mutatta, hogy nem látta az üzeneteimet, miközben visszaírt.
2019. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem sincs teljesen rendben, csak eddig valamiért nálam működtek. Igaz, azóta frissítettem az appot, lehet, hogy ezért...


Közben megnéztem ismerőssel és most vele is ez van.

Elküldött üzenet, de semmi ilyen, hogy kézbesítve, hiába van ő is online.

Mintha ez a "kézbesítve" dolog már nem létezne. Ha meg megnyitja, egyből a "látta" van, ugye.


Akkor nem nálam van a hiba, biztos megkapta a válaszom.

Köszi! :)

2019. aug. 1. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!