Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 termékkulcs Sziaszt...

Windows 10 termékkulcs Sziasztok! Nemrég vettem egy laptopot és adtak hozzá egy Windows 10-et. Viszont nem tudom aktiválni. Maga a termékkulcs az megvan csak hogy tudom lekaparni? (Nem nagyon merem mert félek, hogy megsérül a kulcs.

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 00:12
 1/4 tabaki ***** válasza:
A módszert még csak pár milliárd kaparós sorsjegyen tesztelték, úgyhogy sosem árt az óvatosság. Először próbáld meg körömmel, ha az nem megy, akkor egy nem túl éles késsel.
2019. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresel otthon egy 5 ft-ost és annak az élével lekaparhatod gond nélkül. A kést nem ajánlom, bármilyen életlen is, mert lekaparja a kódot is. Láttam már ilyet.
2019. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Nálam használt gép szállításakor sérült meg a címke, és három karakter csak alig volt olvasható.

Egy script-tel legeneráltam az összes variációt (144db kulcs) és leellenőriztettem az interneten keresztül, amiből persze csak egy lett jó.

2019. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint egy sorsjegy. Lekaparod és az áll alatta: nem nyert! ;)
2019. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!