Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Kodiba mi értelme van nézni...

A Kodiba mi értelme van nézni a HBO GO Mozicsillag filmeket, ha sokszor akadozik vagy nem működik stb hibák vannak? (Repo Movieshark)

Figyelt kérdés

Értitek, akartok nézni egy új mozifilmet kaját be készítitek és amikor akarjátok nézni 1 perc után el kezd akadni vagy el se indul és már legalább el telt 5 perc kajátok már majdnem ki hűlt és idegesek lesztek ennyi idő alatt még el se tudtátok kezdeni a filmet.


Miért ilyen rosszak ezek a kiegészítők?


Ezért szerintem felesleges elkészíteni a kiegészítőket.



2019. aug. 20. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem garantált hogy 100% a rendelkezésre állás mindig minden körülmények között, hiszen ezek illegális megosztók. Az ilyen online nézés a legótvarabb minőségi szint, amit el lehet képzelni. Minden a végletekig tömörített meg lerontott hogy minél kisebb legyen a fájl, minél gyorsabban legyen feltölthető és terjeszthető. Csak az néz ilyeneket, aki még nem hallott a torrentről, nem hajlandó megtanulni használni, vagy hajlandó fizetni a legális streamért. A maradék, meg úgy nézi ezeket a sokszor 360p-s szarokat, mintha nem lenne semmi más, mert az képességi szintje eddig terjed csak ki.
2019. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mozicsillagon olyan sok horrorfilm van de nCore-n nincsenek fent.


Most tanába észre vetem az ilyen oldalakon hogy bele teszik benerala meg lógóval stb, még letölteni se nincs kedvem onnan mert majdnem olyan mint ha tévé lógó lenne.

2019. aug. 20. 11:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ilyen Repo Movieshark stb kiegészítőket ne rakjak fel a Kodiba?
2019. aug. 20. 11:16
 4/9 A kérdező kommentje:

Néha böngészőből is akadnak, pedig nagy netem van:

Ping

8

ms

Jitter

3

ms

Download

40.2

Mbps

Upload

5.0

Mbps


Torrentes filmek hamar lejönnek.

2019. aug. 20. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom viccnek szántad. Megnéztem, 6300 magyar szinkronos horrorfilm van fent Youtube-on. Ha csak a harmada más cím a különböző release-ek miatt, ez napi egy filmmel 6 évig elegendő anyag. A többi nyelvvel együtt 9400 horror címkéjű torrent van fent.
2019. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én a legújabb filmekre gondoltam.


Szerinted akkor ilyen kiegészítőkkel ne foglalkozzak?

2019. aug. 20. 11:26
 7/9 A kérdező kommentje:

Vagy használjam?


Így legalább nem ugrálnak fel vírusos ablakok.

2019. aug. 20. 11:51
 8/9 A kérdező kommentje:
?
2019. aug. 20. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:

1, nem a kiegeszito hibaja

2, illegalis, ingyen van, vagy mukodik vagy nem, ha nem azert ne panaszkodj...

2019. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!