Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Qbittorrenten minden újraindít...

Qbittorrenten minden újraindításnál stoppolni kell és elindítani újra seedelést mert csak így számolja a seedelést tudom hogy a beállításnál kell beállítani hogy automatikus legyen csak nem tudom melyik fület kell kipiálni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kevered azzal, hogy a tracker csak 30 percenként frissít? Így az első 30 percben normális hogy "stopped" a jelzése, mert csak fél óra után küldi el, hogy seedel, és akkor frissül az online profil is. Te ezt kézzel felülbírálhatod, ezért stoppolod le és indítod el, miközben lehet nincs is rá szükség.

Én még olyan hibáról nem hallottam, hogy a kliens állandó újraindítást igényel, inkább csak a felhasználó nem volt tisztában azzal, hogy a kliens és profil adata nem valós időben frissül, hanem félóránként.

2019. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem kell állandó újraindítás csak nem 0-24

be megy a gépem

2019. aug. 20. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Bekapcsolod a gépet.

Elindítod a SEED-et (NEM STOPPOLOD!)

Vársz fél órát, hogy a tracker-ek frissüljenek

Ellenőrzöd, hogy történt-e változás

2019. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!