Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra van-e valami program...

Androidra van-e valami program, ami felolvassa a képernyőszöveget?

Figyelt kérdés
Hasonlót keresek, mint amilyen iphone-on van, be lehetett állítani, hogy ha két ujjal lefele lapozunk, akkor felolvasta a szöveget a képernyőn. Én ezt arra használtam, hogy olvassa a az e-book-okat, amikor nincs alkalmam előkapni a telefont az olvasáshoz, mert éppen megyek valamerre és az utat figyelem. Több, mint egy éve váltottam androidra, és még mindig nagyon hiányzik, már tényleg ott tartok, hogy csak emiatt vegyek egy iphone-t is, mert feltúrtam a play store-t, de minden hiába. Kérlek, segítsetek. Előre is köszönöm.

2019. aug. 28. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

feltöltöd az ebookot a play könyvek nevű alkalmazásba, és felolvastatod.

ha kell, akkor a beállításokban a kisegítő lehetőségek között állítsd be a felolvasás tulajdonságait.

2019. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Derwer ***** válasza:
A 10es android allappá teszi ezt, kijelzőn bármit fel fog olvasni.
2019. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hogyan? :/ Akárhogy próbálom, nem megy. Már mindent végignyomogattam. A play könyvekbe még csak meg se tudom osztani a fájlokat. El vagyok veszve.
2019. aug. 28. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2019. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem jönnek vissza. Letudták egy válasszal, én pedig nem lettem okosabb. A voice assistanthoz ne nyúlj, mert macera utána kikapcsolni. Teljes a zsákutca. (Legújabb androidom van).
2019. aug. 28. 23:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, a play könyvek tényleg olvas. De hogyan rakjuk be oda a letöltött könyveinket? :s
2019. aug. 28. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:

mondjuk megnyitod gépen: [link]


aztán fájlok feltöltése gomb.

2019. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez felolvassa a könyveket:


[link]

2019. aug. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!