Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Opera vagy Vivaldi?

Opera vagy Vivaldi?

Figyelt kérdés
Én csak ezt a kettőt használom, mert jobban tudom kezelni őket mint más böngészőt, és sokkal szebben, igényesebben és kielégítőbben vannak összetéve. Ti miket választanátok?

2019. szept. 10. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
opera
2019. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
OPera
2019. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
oepar
2019. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Opera GX
2019. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alain Delon ***** válasza:
100%
Használd felváltva. Én is felváltva használom a böngészőket.
2019. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a kettő közül, akkor Vivaldi.


Egyébként nincs rá szabály, hogy valaki csak egy böngészőt használhat. Én magam pl. négyet használok.

2019. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Soaringsoul válasza:

Kereken 20 évig Operát használtam. Ott volt az ez idő alatt tárolt összes bejelentkezési adatom, könyvjelzőm stb. Nagyon szerettem. Még akkor is maradtam az Operánál, amikor minden lementett adatom elszállt - sok utánajárás ellenére sem sikerült semmit visszahozni.

De! Amikor már azt vettem észre, hogy tetű lassan indul a szűzen feltelepített opera és még az oldalak is majd dupla annyi idő alatt töltődnek be, mint más böngészőknél (Vivaldi, Brave, Firefox, Edge), akkor rá kellett jönnöm, hogy rosszat tett az egykori kedvenc böngészőmnek az kínai kézbe kerülés.

Vivaldira váltottam és nagyon tetszik, bár előbb tettem volna. Véleményem szerint, sokkal jobb, (mondom ezt 20 év opera után) rengeteget fejlődött. Felhasználóbarátibb. Az érződik, hogy jobban foglalkoznak a felhasználók visszajelzéseivel a fejlesztők, mint az operánál.

Nekem ez a tapasztalatom.

febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!