Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet újra telepíteni a...

Sütnivaló kérdése:

Nem lehet újra telepíteni a programot. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A számítógépről sajnos kézzel lett eltávolítva az egyik játék, (mappa+kuka) aminek az lett a következménye, hogy most az új Vk-val már azt írja ki, hogy a játék telepítve van. A programok eltávolításánál viszont már nem látni. Hogyan lehetne újra telepíteni a játékot a szokásos modón?

#játék #rosszul törölt program.
2019. szept. 11. 20:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hurrááááá! Sikerült!!!!! . és teljesen másképp mint a registriben kutakodni ottmaradt filek után. Én így oldottam meg . Sajátgépen belül mwerevlemezre kattintva tulajdonság. Majd előzö verzióból kikeresve azt a napot, amikor még a játék telepítve volt. Ezt a mappát újra kimásolva, beilleszteni a helyére . Ha ezzel megvagy ... ez a Revo nevű programmal kat unist. Dat nevű filera, és elinditani. Tényleg hasznos ez a progi, hiszen valóban kitöröl minden kéretlen Reg-et a számítógépről. Most már lehet újra telepíteni a játékot. Köszönöm a tippet
2019. szept. 12. 13:07
 12/14 A kérdező kommentje:
A Revu program valóban rengeteget segített. Én teljesen másképp oldottam meg , minthogy a REG filben kutakodjak :) Sajátgép, -merevlemez, - előzö verzió- mappa másolása, beiilesztés vissza, a valós merevlemezre, és végül a REVU alkalmazása . Játékon belül -unst Dat file, majd inditani. Köszönöm a tippet . :) Most már lehet újra telepiteni
2019. szept. 12. 13:12
 13/14 A kérdező kommentje:
Ehhez a témához kapcsolóan a következő történt. Volt egy "tartalék lemezem" a win mellett, ami tönkrement. 1 XY nevű játékkal játszottam, ami nem is volt vele baj, hiszen a mentések megvoltak a dokuban.Jőtt az új win , stb.... Most ott tartok, hogy hiába keresgélek a regeditben , semmi rá vonatkozó bejegyzést nem látok. A Revo unist.is probáltam , de semmi eredmény . NAH most akkor hogyan tovább? Nincs kedvem újra telepiteni a gépet egy játék miatt , de nagyon szeretném folytatni ott, ahol abba hagytam. Tudna valaki segíteni ebben? Köszönöm a válaszokat
2020. jan. 17. 00:22
 14/14 A kérdező kommentje:
.... nem lehet újra teleiteni a játékot
2020. jan. 17. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!