Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvásároltam egy Windows 10...

Megvásároltam egy Windows 10 Enterpreis aktiváló kulcsot. Probléma adódott a Win aktiválásával. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Megvettem az aktiváló kulcsot: Windows 10 Enterprise 2016 LTSB. Emailben kaptam utasítást, hogyan lehet telepíteni és aztán aktiválni, a kapott kulccsal. A használati utasításban volt a letöltendő link, ahonnan letöltöttem USB-telepítéssel az op. rendszert. Aztán telepítés után mikor aktiválni akartam, azt írta ki, hogy digitális licenccel aktiválva van. Amit nem értek, mert semmi ilyet nem tettem, hogy lehet ez automatikus... Amikor az aktiválás menüben másik licenckulcsot akarok megadni, azt írja ki, h. helytelen a kulcs, ez a hibaüzenet: A megadott termékkulcs érvénytelen. Ellenőrizze, és próbálja meg újra, vagy adjon meg másik termékkulcsot. Hibakód: 0xc004f050. Már két hete levelezek a Supporttal, de lövésük sincs semmiről, csak küldözgetik már a harmadik új kulcsot, de mindnél ugyanez a probléma. Az agyam már eldobom. Nem merem addig a vásárolt vírusirtót sem telepíteni, hanem megoldott a probléma, de így meg csak a Defender nyújt nulla segítséget.

Tudnátok segíteni? Ha már megvásároltam, akkor a saját kulcsommal akarom használni!

Köszönök minden segítséget!



#aktiválás #legális #termékkulcs #Windows 10 Enterprise 2016 LTSB
2019. okt. 7. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy egy integrált digital activator van a telepítőben,a kulcs valószínű, hogy szürke kulcs, mivel átlagember legálisan sajnos nem használhatja ezt a verziót (ez találn az egyik legjobb verzió belőle)
2019. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Hűha, igazából azért döntöttem az Enterprise mellett, mert azt olvastam, nagyon jó... Nem is tudtam, h. az Enterprise alatt több verzió is van, akkor szembesültem ezzel, amikor a cég elküldte a letöltési linket, és települt.

A válasz tükrében, akkor mit kezdjek az aktiválással? Nem értem pontosan mi is van, mert azt írja ki a slmgr –ipk parancsra, hogy a rendszer aktiválva van, és slmgr -xpr parancsra, h. tartósan aktiválva van. Mi a helyzet az én kulcsommal, amit nem enged használni a gép? Miért nem engedi és most akkor tiszta jelenleg a rendszerem és az is marad az idők végezetéig, a kapott kulcs nélkül is? Rakhatom a vírusirtót, h. végleges legyen a rendszer? És ne törődjek többet a témával?

2019. okt. 7. 16:34
 3/10 anonim válasza:
57%

Szia!

Bemész az ,,ez a gép"-be ahol a meghajtó(k) stb.. jobb egér gomb>tulajdonságok és kicsit lentebb ha az van írva ,hogy a windows aktiválva van akkor nincs gond.

2019. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt írja ki.

És amikor megnézem az előbb említett paranccsal, akkor vmi tök más kódot ír ki, mint amit én kaptam, de attól még aktiválva van:)

Tehát kidobhatom a kulcsom, amit megvásároltam a pénzzel együtt? :) Akkor miért küldték el a kódot, csak azt tudnám... Ez az egész számomra nem ésszerű, amit ezek műveltek, de okés :) Érdekes egy suportjuk van, ha ők nem bírják megmondani, hogy digitális Activator van a telepítésben... Csak küldözgetik az újabb és újabb kulcsokat...

Még valami, ha nem szabadna legálisan használni a rendszert, akkor én megüthetem a bokám? Nem szeretnék bonyodalmat...

2019. okt. 7. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond belőle.

Mennyit kértek érte?

2019. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pofátlanul keveset, 25 eurot. [link]

Biztosan amatőr vagyok a megfelelő választáshoz.

2019. okt. 7. 23:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Bemész a Gépház/Frissítés és biztonság/Aktiválás-ba.

Itt megnézheted hogy hogy van aktiválva a Windows-od.

A digitális licenc-hez nem kell termékkulcs.

A termékkulcs értelemszerű.

Van még egy harmadik is, de azt nem tudom fejből, - ez a KMS aktivátorosnál szokott kiírva lenni.

[link]


A refusbished termékkulcs, mint amit vettél a M$ álláspontja szerint nem legális, viszont az EU szerint igen.

2019. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Digitális licenc alapján lett aktiválva.

Lehet olyasmi az ok is, hogy előzőleg volt fent a Microsoft honlapjáról letöltött legrissebb Pro 1904 és abban volt a digitális licenc, és ettől nem tudok azóta sem megszabadulni?

2019. okt. 8. 16:14
 9/10 A kérdező kommentje:
slmgr -upk, ezzel a paranccssorral elérhetem, hogy törlődjön a kulcs és tudnám a kapott kulcsot használni, vagy tönkrevágnám a rendszert és/vagy inkább ragaszkodnom kellene a digit licenchez? Apropó, a digitális licenc az tök tiszta akkor és legálisan van most oprendszerem?
2019. okt. 8. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én hagynám ahogy van.

Ha az előző verzió Pro volt, akkor az nem keverhet be, mert az a kulcs csak a Pro-hoz jó.

2019. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!