Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animések! Milyen codeceket/cod...

Animések! Milyen codeceket/codec packot használtok win7 alatt? 64x

Figyelt kérdés

Régen xp sp2vel nem volt gondom ott ezt a 3-ast használtam:

k-lite, ace, cccp.

Win7-en is ment, de kezd bajlódni a blue ray rippekkel. Elsősorban a chihiro-s hayate no gotoku 2-vel van a probléma. Nem tölti be az istenért sem a külön openinget. VLC/KM playert nem fogok használni... elvből nem. Tudtok ajánlani jó codeceket?


2010. júl. 17. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy kár, hogy elvből nem használsz VLC-t, pedig az sokmindent lejátszik, MKV-t is(Animék néha .mkv-ben vannak). Csak megkérdezem, ha nem baj, miért nem?


Állítólag a codekek összeakadhatnak, stb. Vigyázz velük!


Én is Win7 X64 user vagyok.

2010. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A VLC playerrel az a gond, hogy ha srt felirat van (formázatlan) és ott egyszerre 2 sor van beleírva (pl van amit a főhős mond és van amit a háttérben kiabál valaki) akkor azt a két feliratot egymásra rakja ezáltal teljesen olvashatatlan lesz.
2010. júl. 18. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!