Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van esély arra, hogy a Photosh...

Van esély arra, hogy a Photoshop elfusson egy régi Windows-os tableten?

Figyelt kérdés

Csak tanulni szeretném egyelőre. Van egy asztali gépem is, de az is elég régi, bár erősebb. Tudom, hogy 8GB RAM sem elég mindenre, de én csak viszonylag kis felbontású képekkel foglalkoznék egyelőre. A tablet paraméterei: Intel Atom Z3735F, 2GB RAM, 32 bites Windows, 1024x768 pixeles kijelző. Elvileg ez utóbbi kevés, nem tudom, ezt mennyire kell szigorúan venni. [link]

Nem baj, ha lassú, csak fusson.


2019. nov. 16. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Eleve tévút, ha tableten szeretnél képet szerkeszteni.

Ennyi erővel zenét is szerezhetnél a telefonodon. felejtsd el, nem lehet. A képszerkesztésnél fontos, hogy a részleteket meglásd.

A gép mit tud ?

2019. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
AMD Athlon II X2 240, 4GB RAM, monitor most nincs, csak a (HD) tv.
2019. nov. 16. 13:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a GIMP-pel pl. nincs gond a tableten, úgy tűnik, bár azzal is csak ismerkedem egyelőre. Tudom, hogy annak kisebb a rendszerigénye.
2019. nov. 16. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a linket, nem olvastam el az egészet, mert engem nem érint (az első fele alapján). Más teljesítményszint, más rendszer, kissé butított verzió, ha jól értettem. Van billentyűzetem és egerem is a tablethez, nem ujjal tervezek képet szerkeszteni.
2019. nov. 16. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tanulni szeretnèd, azaz komolyan foglalkozni vele, akkor kell egy normàlis gèp alà, amid most van talàn elindìtja, de hasznàlhatatlan lesz.
2019. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 18. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!