Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Playstation 1-es játékokat...

Playstation 1-es játékokat hogyan kell rendesen CD-re kiírni?

Figyelt kérdés

Vettem a fiamnak bolhán egy használt PS1-est ki van chippelve és gondoltam írok ki hozzá pár játékot. Alcohol 120% Free Edition-el próbálkoztam, mert abban van kimondottan Playstation írás beállítás. El indultak a játékok és működnek is, viszont bizonyos játékoknál nincs zene a pályák alatt illetve a menüben sem. Ez azoknál a játékoknál jön elő amik sok bin fájlból állnak. Esetleg aki jártas ebben megírná nekem, hogyan kell az ilyen játékokat is korrektül kiírni? Leszedtem több helyről is,de ugyanaz a hiba jött elő, nincs zene a pályák alatt.

Olvasgattama témában és a playstation 1-nél sok játékot úgy lehetett csak lerippelni, hogy az audio sávok külön track-ekben vannak, most ehhez lehet olyan CD író program kellene ami támogatja a többmenetes lemez írást?


Kérném aki járatos valamennyire a CD írásban az segítsen. Köszönöm előre is!



2019. dec. 9. 01:48
 1/1 anonim ***** válasza:
CDBurnerXP-vel ISO módban
2020. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!