Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » LUAC visszafejtés lehetséges? MTA

LUAC visszafejtés lehetséges? MTA

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek a scriptek, és most az mta müködését nézegetem.. Tudom,hogy a .luac alaból le van titkosítva, és decompilerrel tudod visszafejteni.. Viszont akkor se kapod vissza a teljes formátumát, mert módosítva van egy byte kód.. A lényeg,hogy hogy tehetem olvashatóvá a .luac file-omat? Nem szerkeszteni, hanem megnézni a benne leírtakat.

2019. dec. 1. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A decompiler kimenetét meg tudod nézni és azt tudod értelmezni, az az egész kód, abban minden benne van.

A probléma az, hogy az eredeti forráskódból hiányozni fognak a változónevek, mert azt a bytekód nem tartalmazza.

Pl. lesz egy olyan változóneved, hogy variable5643, meg olyan függvényed, hogy function875, ezek nem mondanak semmit, fogalmad se lesz arról, hogy mit csinálhatnak. Az eredeti forrásban ezek neve lehetett pl. speed meg setSpeed, ami sojkat segít az értelmezésben.

2019. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!