Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » LUAC visszafejtés lehetséges?

LUAC visszafejtés lehetséges?

Figyelt kérdés
Régebben még ment a luadec, illetve az unluac segítségével, viszont az újabbakkal ezek már nem nagyon bírnak el. Ötletek? :/

2017. okt. 30. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik játék/program használja a LUA fájlokat? Vannak játékok, amelyek a LUAC-t külön titkosítják. Pl nemrég foglalkoztam az Multi Theft Auto LUAC visszafejtéssel, ott az egész luac le van titkosítva, de ha kititkosítod, akkor is csak módosított decompilerrel tudod visszafejteni, mert módosítottak egy apróságot az MTA fejlesztők a bájtkód formátumában (persze engem ez nem akadályozott meg)
2017. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
és mit változtattak a bájtkód formátumában? Én beleírtam az MTA forrásába ahol elindul az MTA Server.exe, hogy a mellette lévő luacolt fájloknál meghívja a net.dll-ből a DeobfuscateScript funkciót majd feloldja a felső réteget (obfuscation) és kimenti egy új fájlba. Viszont a "2 - More (From 1.5.2-9.07903)" obfuscationnél a luadec/unluac mint ahogy írtad nem decompileolja. Ezért szeretném tudni, hogy mit változtattak. Köszönöm.
2018. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!