Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám Offline állapotr...

Hogyan tudnám Offline állapotról Online állapotra hozni a pendrive-omat?

Figyelt kérdés
(Nem vagyok tapasztalt parancssorban, így szoktam videó alapján 5.jére letisztítani) Le akartam tisztítani a bootPendrive-omat parancssorban,de valami történt és offline állapotba került pedig nem írtam félre. Vol 3 removable 14GB healthy és offline, hiába írom be, hogy online vol 3 nem tesz semmit pls help me and thx.

2019. dec. 30. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd
2019. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És miért nem formázod simán, ez most nem világos...lemezkezelőben?
2019. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lemezkezelőben irja, hogy nem tudja elérni, mert offline állapotban van. Mikor bedugom elő sem jön semmien ablak, hogy megnyissam stb. Parancssorban tudom megnézni, hogy offline állapotban van és nem tudom online-ra kapcsolni.
2020. jan. 1. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld csökkentett módban formázni. (msconfig>futtatásba beírod>>>/rendszerindítás fül/Biztonságos-minimális)...újraindítás után scökkmód jön be. Visszalépni normál módba ugyanígy kell, csak a pipát kiveszed, és újraindítás.
2020. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen egérrel lemezkezelőben rákattintasz a lemezre jobbegérgombbal és csatlakoztatás (ez csak home-on nincs)

De könnyebb volna ha megmutatnád..

2020. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!