Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segiteni? Gyors választ...

Valaki segiteni? Gyors választ várok, most kellene. Hálás köszönet

Figyelt kérdés

Tegnap vmi törölve lett vmi system 32 mittudom én. Ma felkapcsoltam a gépet, de nem kapcsolódik fel. Hibákat ír ki. Valaki segítsen bekapcsolni.

Azt irja ki hogy a Windows nem tudja javítani a számítógép hibáit.

Asus gép



2020. jan. 6. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi volt.

A mediamarktban tudsz venni másikat.

2020. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A system32 egy rendszerkönyvtár, a windows enélkül nem tud működni. A rendszer újratelepítése megoldja a problémát.
2020. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Újratelepítés.
2020. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki leirná nekem hogy csináljam? Total nrm értek hozzá. Köszi
2020. jan. 6. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát biosban beállítod hogy az elsődleges bootolás cd-ről menjen beteszed a windows telepítő cd-t és végig kattogtatod az újra telepítést. De ha nagyon homály, akkor inkább kérj meg egy hozzá értő ismerőst.
2020. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs is windows cd-m 🤣

Ilyenkor mi

2020. jan. 6. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor amit mondta, megkérsz egy ismerőst aki kicsit jobban konyít hozzá.
2020. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bekapcsolod gépet, még a Windows logó megjelenése előtt megnyomod az F8-at. Itt lehetőséged van automatikus javításra is. - azt nem tudom, kell-e hozzá ISO képfájl kiírva.


Ha igen, regisztrálsz oprend.hu-ra, ott leszedsz egy ISO képfájlt, kiírod Rufus-al pendrive-ra, esetleg DVD-re..


Az meg eléggé kamu, hogy a System32 lett volna törölve, rendszergazdai jogosultságokkal sem lehet onnan törölni rendszerfájlokat.

2020. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!