Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy programot nem találok, de...

Egy programot nem találok, de mégis tudom használni. Miért van ez és hol tudom előhozni?

Figyelt kérdés
A Paint Tool SAI rajzprogram volna ez. Ez egy mappában lévő alkalmazás volt, és a programok telepítése és törlése menüben a keresésnél egyáltalán nem találom, sőt, a Start menüben sem. De mivel egyszer készítettem vele egy rajzot, azzal készítettem egy .sai fájlt, és ezzel még mindig meg tudom nyitni. De mégis hogy lehetséges ez, ha se a mappa, se a benne lévő sai (ez volt a program neve) sincs meg?

2020. jan. 12. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kellett telepíteni csak megnyitni és máris műküdött? Akkor ezért, mert ez csak egy hordozható ( portable ) program. Ha rárakod egy pendrive-ra bárhol tudod használni telepítés nélkül.
2020. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Futó program helyének megkeresése:

1. Indítsd el a keresett programot.

2. Nyiss Feladatkezelőt. (pl. Ctrl+Shift+Esc)

3. Folyamatok fülön (vagy ha ott nem látszik, akkor a Részletek fülön) kapcsold be a Parancssor oszlopot.

[link]

2020. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!