Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-et mikor érdemes...

Windows 10-et mikor érdemes telepíteni?

Figyelt kérdés
Windows 7em van és amikor 2016 környékén ingyenesen lehetett frissíteni 10-re, én nem frissítettem, sokan akkor még azt mondták hogy jól tettem. Igazából a kezelőfelülete nagyon szokatlan nekem, és összességében is jobban tetszik a windows 7. Azt hallottam hamarosan megszűnik a támogatása és a legújabb programok és játékok is jobbak 10-en, ezért fontolóra veszem hogy inkább erre váltok. Mikor érdemes 10-re váltani? Mikor érdemes megtartani a 7-et?
2020. jan. 13. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy látod, hogy a 7 nem működik.
2020. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha van rá lehetőséged és a géped is bírja, legkésőbb a Windows 7 támogatásának lejártáig érdems upgradelni 10-re.
2020. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az holnap lesz
2020. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdemesnek épp soha nem érdemes. Aki nen akar elszakadni az M$ infrastruktúrától, annak a következő gépvásárláskor, vagy ha nen tudatos felhasználó, a következő komolyabb sebezhetőség publikációja után muszáj lesz.
2020. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Soha. A 7 fényévekkel jobb. Az nem érv, hogy a 7 támogatása lejár, mert a 10-en sem ajánlatos telepíteni a frissítéseket, csak rontanak a rendszeren.
2020. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dongaben ***** válasza:
A kezdeti komoly hibák után már stabilnak mondható a Win 10. Nem is a rendszer miatt, hanem azért érdemes váltani, mert a többi szoftvergyártó sem fejleszt már régebbi rendszerekre. A kezelőfelületet pedig meg lehet szokni. Le is lehet "butítani", de nincs sok értelme.
2020. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az M$ infrastruktúra alatt a Microsoft Corporationt érted?
2020. jan. 13. 18:35
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2020. jan. 13. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:

mindenképp érdemes

a mai naptól nincs win7 támogatás

tehát ha felmerül a rendszerben egy sebezhetőség már nem foltozzák így sebezhető lesz a gép

2020. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz win 7 támogatás alatt? Mert a frissítéseket amúgy sem telepítettem, mivel soha sem tudtam feltelepíteni. Eredeti oprendszerem van, de mindig lefagyott az egyik frissítésnél. Utána meg nagyon lassú lett a gépem, szóval a frissítéseket nem telepítettem többet.
2020. jan. 14. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!