Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Hogy tudom aktivalni...

Windows Hogy tudom aktivalni a windowst hardver valtas utan kulcs nelkül?

Figyelt kérdés
Hdd-röl valtottam Ssd-re. Feltettem a windwost az SSD-re, de elvesztettem az aktivalasikulcsot. A kerdes az, hogy az ügyfelszolgalat tud e nekem valahogy segiteni, vagy vegsö esetben el tudom e barhogy tüntetni a vizjelet a jobb also sarokban, hamar az aktivalas nem sikerült.

#Windows #HDD #SSD #Windows-Ügyfelszolgalat #Windows-kulcs
2020. jan. 14. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az SSD még nem számít "hardver váltásnak".

(Ehhez alaplap csere kell.)

A W10 automatikusan újraaktíválja magát, ha a géppel csatlakozol az internetre. Feltéve, ha ugyanazt a Windows verziót teszed vissza, ami eredetileg is fent volt. (Home, Pro stb.)

2020. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors valaszt! Sajnos nem igy törtent, pro-t tettem fel home helyett :(
2020. jan. 15. 00:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ujra raknam a rendszert az megoldana a problemam?
2020. jan. 15. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!

Vagy vegyél egy pro kulcsot.

[link]

2020. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét a válaszod. Igaz a vásárlás számomra nem opció, de közelebb vittél mindenképp a megoldashoz.


U.i. Elég undorító helyesírásomért elnézést kérek

2020. jan. 16. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!