Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxos gépre Windows vagy...

Linuxos gépre Windows vagy alapból Windowsos gép?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék vásárolni, de nem tudom, mit csináljak. Vannak Linuxos gépek olcsóbban, de ezekhez külön meg kell venni a Windowst, vagy vannak kicsit drágábban, előretelepített Windowsos gépek, amikhez már nem kell semmit venni, ugyanakkor nem biztos, hogy azt rakták rá, amit én szeretnék. Ti hogy csinálnátok?

2020. jan. 27. 21:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
LInuxos lapito, utanna ratelepited az ingyen a microsoft oldalarol a win10-et.
2020. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Az előtelepítettet nem szeretem, mert telerakják mindenféle hülyeséggel. Üres gép (pl FreeDOS), arra azt teszel amit akarsz. Ha van dobozos Wined, nem is kell venni, fel tudod tenni rá. Ha nincs, a mezei Win 10 pár ezer.
2020. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem vagy jártas a win telepítésben akkor inkább vedd meg kulcsrakészen előtelepítetten.

Ha már többször telepítettél wint és találsz aprón jóárú (~10eFt) w10 licenszkódot számlával akkor inkább win nélkül venném a hardvert és így telepíteném: [link]

2020. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
2020. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
55%
Én nem raknék semmilyen laptopra winfost. Ettől függetlenül újrtelepíteném bármilyet is vennék. Te se erőltesd megszokásból, ha nins rá TÉNYLEG SZÜKSÉGED.
2020. jan. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
15%
Linuxos gépre windóz, mert akkor a windóz ára nincs benne, és telepíthetsz rá torrentezett verziót.
2020. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mire akarod használni. Ugyanis a felhasználók döntő többségének teljesen megfelel egy mai Linux, mert minden megy rajta.

Ha nem Acer-t veszel, amin a semmire való Linpus Linux van, hanem mondjuk egy Dell-t, amin Ubuntu van, azzal gyönyörűen el lehet lenni, nem kell Windows.

Windows csak akkor, ha a legújabb játékokkal akarsz játszani.

2020. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Tom Benko ***** válasza:
100%
Alapból Linux. Saját telepítés.
2020. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%

#6, Minek torrentezni esetleg virusos vacakot, mikor az eredeti is ingyenes hivatalosan.

1000 forintért meg olxen kapsz hozzá kulcsot ha kell saját hatterkep.

2020. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt fel kell tenni rá.
2020. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!