Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a program ami tudja...

Melyik az a program ami tudja loggolni a felhasznalok aktivitasat Windows 10-re?

Figyelt kérdés

-Ne a kidlogger nevu program legyen.

-Screenshotot is csinalgasson indonkent.

-Browser history loggolasa mindenkepp legyen es hogy bongeszon belul mire kerestek ra.

-A figyelt felhasznalo ne ferjen hozza ehhez a programhoz, ne is lassa h fut, ne tudja leallitani, ne tudja modositani a beallitasokat, mintha nem is letezne.

-Azt a felhasznalot amirol telepitem, amirol beallitom ezt a programot azt ne figyelje.

-A log fileokhoz se ferjen hozza figyelt felhasznalo.


2020. jan. 30. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, a felhasználó mindíg ki tud nyírni bármely programot, ha más nem, bootol safe módban és törli úgy.
2020. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a feladatkezelo megnyitasa elott felugrik a UAC meg se tudjak ezt nyitni felhasznaloi fiokban mert rendszergazdai jelszot ker es barmi mas alap beallitasert is mivel a legerzekenyebbre van allitva a UAC.
2020. jan. 30. 06:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az Ardamax keylogger képes erre, de élesben még nem próbáltam ki.
2020. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit férgeskedsz?
2020. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!