Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mém videót ( alá feliratozott)...

Mém videót ( alá feliratozott) hogy lehet közzétenni Facebook zárt csoportba, anélkül hogy letiltaná a facebook, a jogi dolgokra hivatkozva?

Figyelt kérdés

Kb a közzététel másodpercébe letiltja, a külföldi híres politikusra hivatkozva, akiröl szo van.


Mivel már láttam sok ilyet, gondolom nem lehetetlen, csak nem tudom hogy kell..



2020. febr. 4. 02:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán olyat láttál, amire nem vonatkozik a tiltás.

Vagy újra kellene kódolni hogy ne tudják binárisan azonosítani és/vagy más tárhelyről linkelni. Vagy ez saját feltöltés? Vagy nem tudom, hogyan megy ez, Facebookos körökben.

Míg végül letilt teljesen a Facebook és a írhatod ki a kérdést:

"Facebook tiltásom hogyan lehet kijátszani?"

2020. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az átkódolást megpróbálom!


Ezt már csak bosszankondásként megjegyzem a rendszerről:


Régebben ment minden, nem volt ez, még egy Yt ről letöltött videóklipet is felbírtam tölteni sajátomként, ez is az, ez volna a karikatúra lényege, hogy


"Nem az enyém a videó, Én csak kifigurázom" szóval kizárólag a tulajdonos töthet fel mémvideót magáról a facere? :D

Hmmm..éljen a szabad internet!


Köszi a tippet! :)

2020. febr. 4. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!