Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aki windows7et használ miért...

Aki windows7et használ miért használja még?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

én nem használok

nem lesz már több biztonsági frissítés

sokan úgy vélekednek, hogy semmi baj nem lesz mert a vírusirtó majd megoldja de az önmagában nem elég.

ha sebezhető a rendszer akkor kockázatos

2020. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megszokásból. Kétszer feltettem a W10-et, de végül mindig visszatértem a 7-re.
2020. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Biztonságos a windows 7 is.

Én pl windows 10et használok de a frissítéseket letiltottam.

2020. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én annak idején mikor ott volt a vista, nagyon szépen ügyeltem rá hogy mindig tisztán tartsam a windows-t, és ha így tettem nagyon sokáig gyors volt, és meghálálta hogy ápolom. egy windows telepítés során a szívem fájdult meg, hogy újra telepítés után nem tudom visszacsinálni úgy ahogy előtte volt.


Nekem átlagosan egy windows-al körülbelül egy évet bírok anélkül hogy lassulni kezdene. Max 5x tettem fel a saját gépemre, de lehet sokat mondok.


windows 7 megjelenésekor nem tértem rá, egészen a win8.1-ig vártam...itt már azért kellett váltanom, mert hardvereket fejlesztettem, amiket más nem támogatott a vista.


Most a játékok gépigényét figyelembe véve ismét kellett hardvert fejleszteni amik meg mát a win10-et követelik meg.


Processzor terén 3db volt összesen:

amd athlon 3000+

intel Q6600 (ez nagyon sokat bír, és low grafikán a mai játékok is elfutnak vele)

És most intel i5 7500


vga már jóval több volt:


gf2 mx400, giga 6600gt, giga9600gt, giga gtx260, giga gtx460, msi rx480, msi 1660s


utolsó két vga választáskor a csendért fizetett felár mellett döntöttem az msi mellett. :D

2020. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert régebbi gépem van, ssd nélkül, és a w10 rosszabbul fut rajta mint a 7.
2020. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Morzsi007 ***** válasza:

Xeon processzorom van, ami adapterrel megy bele a 775-ös alaplapba.

Amikor telepíteni akarom a win10-et a procit 32bitesnek látja, szóval csak a 32bites win 10-et tudnám felrakni, így a 8gb Ramból csak 3-at látna. Úgy hogy marad a Win7, nem szoktam frissíteni, ez a része nem érdekel.

Majd, ha rá szánom maga egyszer egy új gépre, akkor lesz win10, amire használom egyelőre elég ez.

2020. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Win10 egy kémprogram, ráadásul rengeteg bug van benne. Sajnos én kénytelen vagyok használni, mert pár hardveremhez nincs win7-es driver, de ha lenne, a mai napig 7-et használnék. A frissítés nem érv, mert azokat ajánlatosabb letiltani. Semmitől nem védenek meg, amitől egy (amúgy is kötelező) jó vírusirtó-tűzfal kombó ne védene, viszont lassítják a gépet, újabb bugokat okoznak, rosszabb esetben pedig tönkre is tehetik a rendszert.
2020. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A windowsos gépeim retró gépek. Ami 7-et kapott abban egy Core2Quad Q6600-van 4GB RAM és egy Geforce 8800 Ultra társaságában.


10-et valószínűleg sosem fogok használni ilyen célra. Rolling release kötelező és kikapcsolhatatlan frissítésekkel, ami egy idő után nem fog kedvezni az öregebb gépeknek (bäsznak optimalizálni), a játékok pedig már nem lemezen jelennek meg, vagy ha igen, akkor is kötelező regisztrálni egy online rendszerben, vagyis ha a gép offline tartásával lehetne is védekezni a frissítések ellen, a játékokat nem lehet letölteni/aktiválni.

2020. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert a sok nyomorék képtelen rászánni 10 percet hogy használja és a múltban jobb élni, mint haladni a korral.

Anno az XP-t sem akarta elengedni a sok agyhalott.

2020. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"10-et valószínűleg sosem fogok használni ilyen célra. Rolling release kötelező és kikapcsolhatatlan"


Egy újabb linuxos zseni.


Bármit ki lehet kapcsolni csak érteni kéne hozzá.

2020. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!